[ Wielkie wietrzenie…

[ Wielkie wietrzenie magazynów ze sprzętem wojskowym. Można tu trafić na prawdziwe perełki ]

Niezwykła gratka dla miłośników asortymentu powojskowego. Agencja Mienia Wojskowego organizuje wielkie “wietrzenie” magazynu ze sprzętem powojskowym (i nie tylko), który trafił do Agencji bezpośrednio z magazynów Polskiej Armii.
Oryginalny asortyment będzie do nabycia w najbliższą sobotę, 3 sierpnia w godzinach od 9:00 do 15:00, bezpośrednio w magazynie AMW Oddziału krakowskiego mieszczącego się w GLIWICACH przy ul. PORTOWEJ 16 budynek nr 6.

Jak zapewniają organizatorzy wyprzedaży, to niepowtarzalna okazja dla mieszkańców Śląska, gdyż wprawdzie od ubiegłego roku oryginalny asortyment powojskowy można nabyć poprzez sklep internetowy AMW, tym razem wyjątkowo towar będzie można zobaczyć na żywo, dotknąć, przymierzyć i kupić bezpośrednio z magazynu AMW.

W ofercie znajdzie się między innymi odzież powojskowa w tym: mundury, kurtki wojskowe, czapki rogatywki, rękawice, plecaki wojskowe, szalokominiarki, torby polowe brezentowe, peleryny kol. khaki, bluzy polowe w kamuflażu pustynnym, swetry oficerskie, wiatrówki oficerskie, a także sprzęt gospodarczy taki jak łopaty saperskie, łopaty piechoty, worki lniane.

Na przyszłych nabywców czekają także instrumenty muzyczne, sprzęt biurowy – szafy na akta (bez akt ), krzesła, regały, sprzęt budowlany oraz wiele innych ciekawych “kąsków”.

#gliwice #wojsko #militaria #slask #amw #agencjamieniawojskowego